Maklumat

Kalori dalam Keropok

Kalori dalam Keropok


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalori dalam Keropok

Sekiranya terdapat lebih daripada satu ukuran porsi yang tersedia, klik pada porsi untuk memilih hidangan yang lain.

Kalori dan Makronutrien Keropok

Melayan
Klik untuk melihat unit lain
KaloriKarb
(g)
Protein
(g)
Jumlah lemak
(g)
Sabtu Lemak
(g)
Keropok, keju, rendah sodium31236.16.315.76
Keropok, keju, biasa31236.16.315.75.8
Keropok, keju, jenis sandwic dengan pengisian keju19122.93.59.50
Keropok, keju, jenis sandwic dengan pengisian mentega kacang19322.14.89.81.7
Keropok, roti garing, rai20145.24.30.70.1
Keropok, matzo, telur11122.33.50.60.2
Keropok, matzo, telur dan bawang11121.92.81.10.3
Keropok, matzo, biasa11223.72.80.40.1
Keropok, matzo, gandum utuh10022.43.70.40.1
Keropok, roti bakar melba, biasa117233.610.1
Keropok, roti bakar melba, biasa, tanpa garam27353.68.52.20.3
Keropok, roti bakar melba, rai (termasuk pumpernickel)55111.60.50.1
Keropok, roti bakar melba, gandum5310.81.80.30
Keropok, susu507.70.81.70.3
Keropok, roti bakar417.21.40.70.1
Keropok, rai, jenis sandwic dengan pengisian keju688.61.33.20.8
Keropok, rai, wafer, dataran204495.90.50.1
Keropok, rai, wafer, berpengalaman5410.51.31.30.2
Keropok, garam (termasuk tiram, soda, sup)30049.66.57.91.2
Keropok, garam, bebas lemak, rendah natrium5912.31.60.20
Keropok, garam, garam rendah (termasuk tiram, soda, sup)19532.24.15.31.3
Keropok, garam, bahagian atas tanpa garam (termasuk tiram, soda, sup)132.10.30.40.1
Keropok, jenis makanan ringan biasa, biasa31137.84.615.72.3
Keropok, jenis makanan ringan biasa, biasa, garam rendah31137.84.615.72.3
Keropok, jenis makanan ringan standard, sandwic, dengan pengisian keju688.71.330.9
Keropok, jenis makanan ringan standard, sandwic, dengan pengisian mentega kacang708.31.63.50.7
Keropok, gandum, garam rendah141.90.30.60.2
Keropok, gandum, biasa39353.97.117.14.3
Keropok, gandum, sandwic, dengan pengisian keju708.31.43.50.6
Keropok, gandum, sandwic, dengan pengisian mentega kacang707.61.93.80.7
Keropok, gandum utuh41664.58.316.23.2
Keropok, gandum utuh, garam rendah41664.58.316.23.2


Tonton videonya: Kupas Tuntas Tentang Kerupuk Kulit (Jun 2022).